Nuk flet kurrë për të kaluarën! Zbulohet puna "misterioze" e Feros

Reperi Fero është një ndër këngëtarët më të rinj në treg.

Por falë sherreve, këngëve me tekst +18 dhe stilit të tij, ai mori shumë shpejt famë.

Gjatë intervistave ai ka deklaruar se është reperi më i mirë në Shqipëri e Kosovë pasi tashmë është koha e tij.

Por kush ka qënë Fero para se të bëhej i famshëm?

Në media po qarkullojnë disa foto, ku ndryshe nga tani, Fero punonte si kamarier në një pastiçeri.

Dhe kjo është mjaft e dukshme nga uniforma që ka veshur. /albeu.com/Shtuar më 29/05/2018, ora 11:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori