Nuk flasin prej kohësh, Enca i bën “të keqen” Noizyt
Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n.

Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe ende nuk kanë bërë paqe mes tyre.

Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm 'Boë doën', i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube.

Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn. Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.

Kjo këngë ishte një nga këngët që e bëri Encën dhe Noizyn të njohur përtej kufijve, dhe me këtë veprim Enca i ka bërë keq që të dyve. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2018, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori