“Nuk e rruaj…mjekrën”, Ermal Mamaqi tregon a mori lek për të ftuar Ramën
Ermal Mamaqi ka vendosur që t'i përgjigjet akuzave se ka marrë para për të ftuar Kryeministrin.

Ai tha se në fakt e bëri për audiencë dhe nuk e kurseu ironinë ndaj koleëve dhe publikut.

“Unë nuk e rruaj. Prandaj kam vendosur të vi në emision me mjekrën pa rruar”, u shpreh më tej moderatori i emisionit të humorit.

Ndërkohë që kryeministri e ka kaluar me të qeshur, duke thënë që Mamaqi nuk ka qenë i kënaqur me aq sa ka marrë, duke e kaluar po me një batutë “mos u ngopsh”. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2019, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori