Nuk e pranon ndarjen, Nick Cannon i dashuruar pas Mariah Careyt
Pas shumë muajve ndarje, ish bashkëshorti i Mariah Careyt ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të shprehur dashurinë. Lidhur me ndarjen e tyre, këngëtarja nuk ka bërë ndonjë prononcim për mediat, ndërsa çdo gjë u shua pas deklaratës së Nick Cannon.

Ky i fundit, gjatë një interviste në radio pranoi se kishte pasur një romancë me Kim Kardashian. Kaq ka mjaftuar që mes tyre të zyrtarizohej ndarja. “Unë të dua Mariah Carey dhe kjo kurrë nuk do të ndryshojë”, ka shkruar Nickrrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori