Nuk e përballonte dot presionin, Lediana rikthehet papritur në Për'puthen (FOTO LAJM)

Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e Përputhen dhe se kjo periudhë pauze i shërbeu për mirë.

Lediana tha se ka qenë produksioni ai që të ka kërkuar largimin.

“I falenderoj shumë madje. Unë asnjëherë nuk kam dyshuar në zgjedhjen time, do vazhdoj të jem këtu si në fillim. Duhet unë ta bind njëherë veten time, dhe prandaj kjo periudhë më shërbeu, s’kam takuar shumë njerëz”.

“Edhe emisionin nuk e kam parë që të isha e qetë”, – theksoi ajo teksa u rikthye./tch


Shtuar më 21/01/2021, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori