Nuk e kënaqte një vajzë por kërkonte dy, arsyeja e ndarjes së reperit (FOTO LAJM)

Vetëm një ditë më parë reperja e njohur Cardi B bëri me dijë se i kishte dhënë fund martesës 1-vjeçare me bashkëshortin e saj Offset. Dyshja janë prindër të një vajze dhe së fundmi po zbulohet ehde arsyeja e vërtetë e ndarjes.

Mesa duket Offset ka kërkuar të bëjë ‘seks treshe’ me dy vajza të tjera pak ditë para se Cardi b të sillte në jetë vajzë, dhe këtë gjë e tregojnë disa mesazhe që po qarkullojnë në internet. Siç mund ta lexoni reperi u kërkon vajzave të mblidhen bashkë pasi do t’i pëlqente shumë me ato të dyja.

Gjithsesi vetë Cardi B nuk ka reaguar, por ka dalë të festojë si një beqare. Meë një tufë dollarësh në dorë, reperja shihet teksa argëtohet në ambjentet e një clubi.

Shtuar më 06/12/2018, ora 19:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori