Nuk duroi dot presionin, një nga konkurentët e Hell's Kitchen pret damarët
Një ngjarje e rëndë thuhet të ketë ndodhur gjatë emisionit “Hell’s Kitchen”. Një prej konkurrentëve nuk ka mundur dot të përballojë presionin e vazhdueshëm dhe ka tentuar të presë damarët.

Nga po të njëjtat burime, është bërë e ditur se emisioni është ndërprerë dhe Top Channel ka vënë në pikëpyetje nëse duhet të vazhdojë transmetimin në vijim ose jo. Kanë qenë të afërmit e konkurrentit që kanë dhënë lajmin shkruan syri.net.

Renato Mekollin, u shpreh se “e kanë ekzagjeruar kur thonë se programi nuk do të transmetohet. Emisioni do të vazhdojë të transmetohet siç ka ndodhur deri tani.” I pyetur nëse është e vërtetë që një prej konkurrentëve ka tentuar të presë damarët, pas një heshtjeje të shkurtër, Renato u përgjigj: “Do ta shihni në javët në vazhdim".

Diçka nuk shkon këtu dhe ky artikull mbetet në përditësim për të tjera detaje.
Shtuar më 08/11/2018, ora 20:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori