Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO)
Pëlqej
Dita e djeshme ka qenë një ndër më të sikletshme për moderatorin Mark Heyes, të cilit i ka ndodhur një incident i papritur. Ai është një ndër moderatorët më të njohur të modës dhe gjatë emisionit “Lorraine” i janë grisur pantallonat.

''Pantallonat e mia u shkepën'' tha ai.Moderatorja e njohur Lorraine Kelly iu hodhi një sy pantallonave pas kësaj deklarate, por më pas nuk mundte të fliste sepse e kapi e qeshura.

“Më duhet të mbulohem”, tha i turpëruar Mark.Për fatin e tij të keq kjo gjë u shfaq në ekran dhe Mark u ‘detyrua’ të jepte shpjegim por salla dhe bashkë-prezantuesja qeshën pasi ai po bënte shaka më tej.

Për të mos ndërprerë emisioni Mark u ul me pantallonat e grisura dhe mbante para një jastëk. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori