Nuk do t'ju mungojë Kejvina, kjo është 'bisha' e re e Ermalit (FOTO LAJM)

Pas vendimit të Kejvinës për tu larguar nga emisioni i Ermal Mamaqit, qindra vajza aplikuan për ti zënë vendin.

Por vetëm njëra ia arriti të bindtet dhe mesa duket do t;ia kalojë edhe Kejvinës.

Bëhet fjalë për bukuroshen Belinda Dragoti e cila është vetem 18 vjeç.

Ajo ka fituar vëmendjen e publikut me hiret e saj dhe tashmë është më e përfolura në rrjete sociale. /albeu.com/

Shtuar më 25/03/2019, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori