Nuk do ta shihni vetëm në muzikë, Ronela tashmë ka dhe një tjetër profesion (FOTO LAJM)

Ronela Hajati është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Ndarja pas disa vitesh së bashku me Young Zerkën e kanë vënë Ronelën në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Megjithëse shumë e suksesshme në muzikë, Ronela ka vendosur t’i përkushtohet dhe një pasioni tjetër.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Ronela ka bërë me dije se ka marrë titullin Asistente avokate dhe ndihet tepër krenare për këtë. “Po t’keni naj hall a naj problem.”, ka shkruar këngëtarja me humor në Instastory. Këtë verë, këngëtarja publikoi këngën dedikuar ekipit të Tiranës me rastin e 100-vjetorit të skuadrës.

bashku me Dj Sardin, sollën “himnin” e ri të ekipit të kryeqytetit, dhe që padyshim u prit mjaft mirë nga publiku. Ajo ka paralajmëruar dhe disa projekte të reja, mes të cilëve dhe një bashkëpunim me këngëtarin e huaj Jay Santos, megjithëse nuk ka bërë me dije se kur do të publikohen.
Shtuar më 31/10/2020, ora 14:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori