Nuk do ta besoni se si duket “Rubi” tani (FOTO LAJM)

Barbara Mori u bë e njohur në Shqipëri me rolin e saj në telenovelën "Rubi".

Ajo është një nga aktoret më të dashura latine.

Me personazhin e Rubit, Mori u kthye në një nga emrat e ekranit të vogël që nuk mund të harrohet lehtë.

Ajo gjithmonë është shfaqur shumë tërheqëse dhe i ka qëndruar besnike flokëve të saj brune me onde.

Por këtë herë "Rubi" ka vendosur të ndryshojë krejtësisht dhe të kthehet në bionde. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2017, ora 21:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori