Nuk do t'a besoni sa kanë kushtuar vetëm bikinit! Nora Istrefi më sek*i se kurrë (FOTO LAJM)

Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun shqiptar.

Këngëtarja duket se ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19.

Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mirë, vajza Renee.

Nora nga pushimet i ka publikuar disa foto në të cilat duket seksi në bikini, më pas doli çmimi i tyre dhe nuk është i ulët.

Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.

Shtuar më 13/07/2020, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori