Nuk do ta besoni ku po e kalojnë të dielën Linda dhe Zaho (FOTO LAJM)
Pëlqej
Familja e kryeministrit Edi Rama duket se këtë të diel kanë zgjedhur sheshin“Skëndërbej” për të kaluar disa momente relaksi.

Zaho është parë të shëtisë me biçikletën e tij dhe si shumë fëmije të tjerë, ka shijuar zbathur ujin mbi pllakat e sheshit.

Motra e tij Rea është argëtuar së bashku me të, ndër-sa Linda është parë tu bënte foto fëmijëve të saj. /albeu.com/


Shtuar më 18/06/2017, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori