Nuk do e mbani dot të qeshurën, Elita depilon Gjikon (VIDEO)
Prezantuesja, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë.

Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhje pak ditë u kanë mbetur për tu bërë prindër.

Gjiko dhe Elita Rudi janë mjaft aktivë në profilet e tyre në Instagram, ku publikojnë foto e video të ndryshme.

Së fundmi Gjikop ka publikuar një video gazmore ku shihet teksa depilon hunden dhe veshët me ndihmën e Elitës.

'Elita Rudi hera e fundit’ ka shkruar Gjiko krahas videos duke i bashkangjitur disa emoji të qarash dhe duke treguar se nuk ka ndërmend ta ripërsëris më këtë proces kaq të dhimbshëm./albeu.com/
Shtuar më 03/02/2019, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori