Nuk do e besoni si dukej Armina Mevlani vite më parë (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Armina gjithashtu është dhe një blogere dhe ka një influencim të madh te shumë vajza të tjera.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një foto të viteve më parë ku shfaqet shumë e dobët. Sipas asaj çka thotë vetë Armina, kjo foto tregon se si dukej Armina kur nuk i kishte disa kile.

Edhe pse tani, Armina është mbushur ajo vazhdon të jetë e bukur dhe tepër tërheqëse.
Shtuar më 12/06/2019, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori