Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM)

Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami

Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar me postimin e fundit një moment me të dashurin e zemrës, aktorin turk Tolgahan Sayisman.
“Miami, 2017, tb”, ka shkruar Abazi krah postimit ku shfaqet në jaht duke puthur partnerin e saj.

Me siguri Almedës i mungojnë shumë këto pushime krah Tolgahanit tashmë që mundësia për të udhëtuar është më e vogël për shkak të pandemisë ‘Covid-19’.

Kujtojmë se Abazi ka pohuar se i mungon shumë Shqipëria dhe se sapo të mundet do të udhëtojë drejt saj së bashku me Efehan.
Shtuar më 28/10/2020, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori