Norën apo Xhesin? Roberti sapo shprehu çdo gjë publikisht (VIDEO)
Robert Berisha vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij personale. Së fundmi modelja Xhesi Kadiu zbuloi se ajo dhe Roberti kishin një lidhje dashurie dhe madje kërkoi rikthimin. Xhesi shprehej se do e dashurojë gjithmonë Robertin duke i thënë "Të dua sot dhe përgjithmonë".

Megjithatë edhe pse postimi i Xhesit bëri bujë, Roberti ka vendosur të mos reagojë lidhur me këtë pjesë. Madje me postimet e fundit duket se këngëtari po na tregon se nuk e harron lehtë Norën.

Roberti ka postuar në Instagram një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën "Anna" të Norës dhe etiketon ish-bashkëshorten.

Edhe pas ndarjes, Roberti e Nora vazhdojnë të kenë një marrëdhënie shumë të mirë.


Shtuar më 04/03/2020, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori