Nora përsëri nënë? Rrëfehet Roberti
Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berishai cili ka hedhur në treg vetëm prej pak ditësh këngëne tij të fundit, ka rrëfyer edhe për faktin se u aludua se Nora është sërisht shtatzëne.

Ai e mohoi dicka të tille dhe tha se në fakt gjërat nuk bëhen me plan por rjedhin me kohën dhe se momentalisht dicka te tille nuk e kishin menduar.

Gjtihsesi Roberti e mbylli duke thënë se në fakt Renea nuk do të mbetet një fëmijë i vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori