Nora nuk përmbahet, pozon me xhupin e shtrenjtë (FOTO LAJM)

Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë.

Këngëtarja nga Kosova, falë punës së saj, ia lejon veten të bëjë edhe blerje të kripura.

I tillë është edhe ky xhupNora ka veshur në foton e fundit të publikuar në Instagram. Xhupi i zi i markës, Moncler është vërtet i bukur dhe i ngrohtë, por kushton plot 1415 euro.

Ndoshta për Norën një shumë e tillë e shpenzuar për një xhup nuk është asgjë duke marrë parasysh që ajo është ndër këngëtaret më të paguara shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2018, ora 23:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori