Nora kopjoi Klaudia Pepën? Si qëndron e vërteta e klipit të ri
Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit.

Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Ajo gjithashtu ka dhe shumë stil në veshjet e saj.

Dhe kur flasim për stilin dhe veshjen e saj, ajo shpenzon mjaft shumë për këtë të fundit.

Ama nëse në klipin e fundit ju duk sikur kishte një dozë "Klaudia Pepa" në veshje dhe koreografi po ju themi se nuk ju është dukur kot.

Sepse ka qenë pikërisht Klaudia që është marrë me koreografinë e klipit dhe detaje të tjera. /albeu.com.
Shtuar më 10/06/2018, ora 18:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori