Nora Istrefi publikon fotot para famës dhe Renee është kopje e mamit (FOTO LAJM)

Gjatë kohës së karantimit njerëzit kanë gjetur mënyra për të shtyrë kohën dhe një ndër to është kthyer në sfidë në Instagram.

Njerëz të thjesht por edhe VIP-a kanë publikuar foto nga fëmijëria e tyre.

Pak minuta më parë edhe Nora Istrefi i është bashkuar sfidës duke publikuar foto nga fëmijëria e saj.

Ajo çfarë bie në sy është ngjashmëria e vajzës së këngëtares dhe Norës kur ka qenë në të njëjtën moshë./albeu.com/
Shtuar më 21/03/2020, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori