E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka vendosur të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Kujtojmë se këngëtari pas mbërritjes në SHBA nuk ka takuar as vajzën e tij, nga dyshimet se mund të jetë i prekur nga pandemia.
Shtuar më 25/03/2020, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori