Nora Istrefi e "zjarrtë" në koncert, ndez atmosferën me këto lëvizje (VIDEO)
Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse.

Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme

Në secilën ndeje ajo zgjedh të duket unikeveshje, ashtu edhe në trajtimin e flokëve e në grim.

Ajo mbrëmë ka performuar në një diskotekë, ku me kërcimin e saj ka ‘çmendur’ meshkujt.
Shtuar më 16/08/2019, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori