Nora Istrefi do martohet në 2 shtator
Pëlqej
Këngëtarja Nora Istrefi dhe i dashuri Roberti, kanë vendosur të kurorëzojnë lidhjen e tyre shumë vjeçare me martesë. Mësohet se çifti do të martohet në datën 2 shtator. Fustani i nuses është stilim i Valdrin Sahitit. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori