Nora i trullos të gjithë me këmbët e gjata (FOTO LAJM)

Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.

Ditën e sotme ajo publikoi në profilin e saj në Instagram një foto ku është veshur me një fustan ngjyrë vjolë që i nxjerr në pah këmbët shumë të gjata dhe seksi.

Nora komentohet në shoëbiz si një nga këngëtaret me trupin më përfekte për shkak se ka një gjatësi për tu pasur zili dhe forma shumë fine.

Sigurisht Nora ushtrohet shumë edhe në palestër. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori