Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Nora guxon të pozojë me armë, bum komentesh nga fansat
Pëlqej
Nora Istrefi gjithmonë na surprizon me fotot që ajo poston në rrjetet sociale. Ndërsa ndodhet në muajin e mjaltit, ajo po e shijon çdo ditë. Fotoja që ka postuar sot të lë pa fjalë, e ndërsa këngëtarja e cila është me rroba banjo, mban në dorë një armë. Teksa ka shënjestruar, ajo shfaq linjat e saj perfekte dhe aq të komentuara. Fotoja në fjalë, për një kohë mjaft të shkurtër ka marë klikime dhe komente pafund. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori