Nora dhe Roberti shkëlqejnë sëbashku (FOTO LAJM)

Në rrjetet sociale mbrëmjen e djeshme kanë qarkulluar disa fotografi të këngëtares Nora istrefi ku ajo duket e mahnitshme dhe shumë elegante.

Këngëtarja e shumë hiteve shfaqet me një fustan të zbuluar në pjesën e sipërme dhe të hapur në pjesën e këmbës.
Ajo ka pozuar krahas kolegëve, por edhe pranë bashkëshortit Robert Berisha.

Kujtojmë se në të kaluarën ka pasur thashetheme për një krisje në lidhjen e çiftit të famshëm, mirëpo ata vazhdojnë të qetë dhe të lumtur lidhjen bashkë me vajzën e tyre bukuroshen Renea.
/albeu.com/
Shtuar më 21/06/2017, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori