Nora dhe Era simpatike? Nuk keni parë motrën e tyre (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të tre motrat e familjes Istrefi, tashmë të njohura për publikun shqiptar dy si këngëtare dhe njëra si stiliste edhe pse kjo e jeton në Londër nuk u shpëtojnë vëmendjes mediatike.

Teksa Nora dhe Era janë në kulmin karrierës, këtë herë duam te prezantojmë, për ata që ende nuk e njohin, motrën e tyre, Nitën, e cila është një femër po aq tërheqëse sa ato.

Nitën e mbajmë mend kur ka marrë pjesë në videoklipin e Erës “A po don”, ku ajo tërhoqi vëmendjen me format e saj trupore.

Edhe pse jo shumë mediatikë, ajo dhe partneri i saj nuk kanë bërë ndryshim nga pjesa tjetër e familjes, Nora dhe Roberti, të gjithë në këtë familje janë të bukur. /albeu.com/Shtuar më 19/05/2017, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori