Noizyt i hedhin ilegalisht këngën e re në Youtube (VIDEO)
Noizy një ndër reperët shqiptarë më të komentuar për jetën e tij luksoze, por edhe për sherret e shumta pjesë e të cilave ka qenë në jo pak raste.

Prej kohësh reperi Noizy ka paralajmëruar fansat e tij për këngën e tij të re në bashkëpunim me reperin e njohur italian, Ghali.

Por, teksa Noizy ende nuk e ka publikuar versionin origjinal të këtij klipi, ai ndodhet në YouTube dhe mban titullin “Parku i Lojërave”.

Reperi nuk ka bërë një reagim zyrtar, dhe akoma nuk dihet si ka ndodhur dicka e tillë. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 17:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori