Noizyn apo Ledrin? Këngëtarja bën zgjedhjen që nuk pritej
E ftuar në "Një kat më lart", Sara Kapo ka rrëfyer se në fakt kë do zgjidhte mes Noizyt dhe Ledrit.

“Unë jam rritur me Noizy. Kam kaluar një pjesë të gjimnazit duke dëgjuar këngë të tij. Mua më pëlqen të kap artistët që në fillimet e tyre muzikore. Siç kam pasur qejf Ledrin me grupin Skillz”- tha Sara.

“Për shijet e mia, duke qenë se jam rritur me çuna të gjatë, do të zgjidhja Ledrin. S’kam asgjë me Noizy, por Ledrin”.

Ajo u shpreh se ishte mësuar të rrethohej nga njerëz të gjatë, pasi ashtu i ka të gjithë në fis, ndaj Ledri si më i gjatë që është ja mbushte më shumë syrin.

“Unë jam më e shkurtra në fis dhe jam 1.75 cm” – u shpreh Sara. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2018, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori