1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Noizy zëvendëson Encën: Ja Diva e re superseksi (VIDEO&FOTO)

OTR DIVA @oriolamarashi

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Noizy më në fund ka arritur ta zëvendësoj Encën me një vajzë të re, e cila tashmë do të jetë pjesë e OTR-së.

Që pas prishjesh së miqësisë së Noizyt me Encën brenda OTR-së ndihej mungesa e një femre.

Dje reperi i ka vendosur pikat mbi “i” dhe ka zgjedhur se cila do të jetë diva e re e OTR-së.

Noizy ka postuar në video në “Instagram” ku shfaqet modelja Oriola Marashi, e gjitha në të kuqe teksa pyet reperin se si duket.

“Si jam bërë? Si dukem bukur?”, e pyet Oriola Noizy-n dhe më pas i hidhet në qafë Varrosit.

Noizy ka shkruar krahas fotos “Diva e OTR”. Ndërsa pak minuta më vonë Oriola ka postuar një foto ku shfaqet në mes të Noizy-t dhe Varrosit dhe shkruan: Loja mbaroi o bish”. /albeu.com/
Noizy zëvendëson Encën: Ja Diva e re superseksi (VIDEO&FOTO)

Shtuar më 13/12/2017, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori