Noizy tregon dobësinë e tij më të madhe (FOTO LAJM)

Ai është padyshim një nga reperët më të njohur në Shqipëri.

Reperi është shumë aktiv në rrjete sociale dhe gjithmonë poston çaste nga jeta e tij.

Noizy ka publikuar një fotorrjete sociale me “dobësinë” e tij, mbesën e vogël Prayla.

Në këtë foto e shohim se vogëlushja ka nisur të ngjajë edhe nga daja i saj. Prayla tashmë duket si një zonjushë e vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2017, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori