Noizy përfundon në Komisariatin e Policisë, ja për çfarë akuzohet kësaj radhe (VIDEO)

797970 by revistaime
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtari Rigels Jaku, i njohur me emrin e artit Noizy është shoqëruar ditën e sotme gjatë mbrëmjes nga Policia e Durrësit, pas videos së publikuar në rrjetet sociale ku ai shfaqet duke qëlluar me armë.

Videoja u publikua nga motra e këngëtarit Stresi, e cila akuzon policinë për standarde të dyfishta.

Kjo e fundit ka shpallur në kërkim Stresin pasi është shfaqur në një video duke qëlluar me armë zjarri, ndërsa motra e tij ka publikuar videon e rivalit të Stresit, shkruan Panorama.

Policia është vënë menjëherë në lëvizje, duke shoqëruar Noizy-n i cili ka dhënë shpjegime në Polici. /Albeu.com/
Shtuar më 09/01/2017, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së