Noizy për këtë festë na hutoi të gjithëve

Nëse shumica e VIP-ave zgjodhën të uronin kështu për Shën Valentin, ka nga ata që këtë ditë e presin ndryshe. Pa deklarata, pa dhurata dhe shumë larg fjalëve të ëmbla që theksohen edhe më për 14 shkurt.

Fjalën e kemi për Noizy-n dhe postimin e tij të fundit në Instastory! Pak orë më parë, reperi postoi këtë foto në të cilën shkruante.

“Ku të mbytem unë sot?!”

Hmmm, si ta marrim ne këtë? Mendimi i parë naiv që na shkoi ndër mend është se ndoshta ky Shën Valentin e ka gjetur Noizy-n vetëm dhe ndërkohë që të gjithë çiftet festojnë, Noizy thotë “ku të mbytem”.. shkruan anabel.

Kurse, versioni i dytë, ai “djallëzori” na çoi në një tjetër “pistë”. Duke marrë parasysh popullaritetin dhe sa i preferuar është nga vajzat, mos ndoshta janë DISA, që presin prej tij urime, dhurata, një darkë romantike dhe gjithë ç’bëhet në ditë si kjo?!
Shtuar më 14/02/2019, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori