Noizy: Nuk i kam sharë kosovarët
Konflikti mes OTR dhe Babastars s'ka të ndalur. Pas diss-it që Noizy bëri për reperët e Babastars, u tha që ai nëpërmjet rrjetit social Facebook ka sharë të gjithë kosovarët.

Por, faqja ku janë sharë kosovarët nuk është faqe zyrtare e reperit Noizy. Kështu thuhet në faqen zyrtare të "Noizy OTR" që nga fansat njihet si faqe që menaxhohet nga pjesëtarët e OTR.

Noizy përmes një video ka përgënjeshtruar gjithë këtë thashetheme. Ai ka pohuar se nuk administron atë faqeFacebook dhe se nuk ka shkruar asgjë për kosovarët, raporton Telegrafi.

Përveç kësaj Noizy ka paralajmëruar se më 20 qershor është i ftuar në Zipp Club në Prishtinë.
Shtuar më 14/06/2012, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori