Noizy në siklet, prindërit s’i pranojnë bukuroshen në shtëpi
Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me famë botërore, Rihanna.

Me sa duket është një nga adhuruesit e Rihannës, sepse vet reperi i ka komentuar me një fjalë të thjeshtë “Nuse”, duke u bërë pjesë e mijëra komenteve që kanë shkuar për këngëtaren botërore.

Së fundmi Noizy ka postuar një foto të bukuroshes nga Barbados dhe i uron fansave natën e mirë.

"Të hëngërt morti, po të puqet toka me qiellin kjo nuk hyn në shtëpinë e Baçit, ne i duam nuset bardhoshe", i komenton Dorina Mema.

"As Prena", ja kthen Noizy duke lënë të kuptohet se Rihanna nuk paska shanse të jetë nusja reperit se prindërit e tij nuk do e pranonin. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori