Noizy në konkurrencë të fortë me Blerim Destanin
Noizy kohët e fundit po i kushton një vëmëndje edhe më të madhe fizikut të tij. Duket se konkurent të fortë ka aktorin Blerim Destani. Teksa ka publikuar një video të shkurtër në Instagramin e tij, reperi bën me dije se aktori ushtrohet pafundësisht për të mos humbur.

"Të dashur shikues unë & @blerimdestani jemi në gara se kush e rregullon trupin më shpejt... Por siç e shihni, ky është duke bërë me hile, sepse po shkon gym në mëngjes, drek & n'dark. M'duket se është dhe duke fjetur aty", shkruan Noizy. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori