Noizy i rikthehet ‘'dashurisë së vjetër'’ (FOTO LAJM)

Noizy është një nga reperët më të dashur për publikun aktualisht. Shpesh ai tërheq vëmendjen e medias për shkak të blerjeve të tij luksoze ora apo makina.

Kohë më parë reperei ishte në formë dhe kujdesej që edhe mes impenjimeve të ishte i rregull me palestrën, por prej disa kohësh ai nuk u pa më në palestër, të paktën nga fotot në Instagram.

Por së fundmi Noizy ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është rikthyer në palestër dhe para se të ushtronte ka bërë një “selfie”. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori