Noizy i përgjigjet "diss-it" të reperave shqiptarë në Angli pasi thumbuan Oriola Marashin (FOTO LAJM)

Noizy nuk ka vonuar shumë dhe i është përgjigjur "dissit" të grupit të reperave shqiptarë në Angli "Hellbanizanz".

Dy ditë më parë ata kanë provokuar grupin e Noizyt duke thënë se "personi më i rrezikshëm i tyre është Oriola Marashi".

Por Noizy nuk e ka prishur terezinë. Pak orë më vonë ai i përgjigjet duke shkruar në Instagram: S'ka naj gjo!

Fansat e kanë kuptuar mesazhin duke shpërthyer në të qeshura ndaj Hellbanianz.

Vargjet e Hellbanians ndaj Noizy-t

But Den again im laughin
Personi ma rrezik qe keni Oriola Marashin
Thoni keni hekra po s’i plasin
Thoni keni hekra keni bythët e Kallashit.”

Jo pa qëllim në tekst është futur edhe Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, pasi vitin e fundit Noizy publikoi një këngë pikërisht me vajzën që u bë e famshme nga të pasmet dhe kërcimet në lokalet e natës.
Shtuar më 25/10/2018, ora 15:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori