Noizy dhe Rike Roçi në një lidhje? Publikohet fotoja që thotë gjithçka (FOTO LAJM)
Pëlqej
Lidhja mes reperit Noizy dhe banores së Big Brother Rike Roçi ka kokë që diskutohet por që kurrë nuk kanë ardhur reagime nga të dyja palët.

Mirëpo, fotot e publikuara thonë shumë.

Në njërën prej tyre ata shihen të dy së bashku mjaft pranë njëri – tjetrit dhe në foton e dytë e publikuar nga “Vipat e Bllokut”, shihen pothuaj në të njëjtin ambient, në të njëjtën kohë dhe me të njëjtën bluzë.

Epo presim që ata të kenë dicka për të na thënë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori