Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO)
Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy".

Duket se ai është mjaft i njohur në brezat e 14-18 vjeçarëve.

Noizy ka publikuar një video të filmuar në fshatrat e Malsisë së Madhe duke surprizuar disa fëmijë.

Shoferi i furgonit u thotë fëmijëve "kemi një surprizë për ju" dhe nga dritarja del Noizy, ndërsa fëmijët fillojnë të bërtasin nga gëzimi.

Duam apo nuk duam, kjo është Shqipëria e sotme! /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori