Noizy bëhet pishman, "lan duart" me një status: Nuk më rr*het.. (FOTO LAJM)

Në protestat e studentëve që po mbahen në Tiranë, janë përfshirë edhe personazhet e njohur të ShoWbizit shqiptarë.

Një prej tyre ishte edhe reperi Noizy, i cili në fillim u doli kundër studentëve duke thënë se ata duhet të ulen me Ramën ose siç e quajti Noizy "Babën".

Por tani mesa duket Noizy është bërë pishman dhe ëhstë vënë para përgjegjësisë.

I gjendur në një situatë plotë me kritika ai ka bërë një postim në Instagram duke thënë se nukia ndjen për partitë. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori