Njoftuan se Ija ndërroi jetë, Bes Kallaku u bën gjëmën
Aktori i humorit, Bes Kallaku e ka vërtetuar vazhdimisht që është mjaft i lidhur me gjyshen e tij, të cilën ai e quan Ije.

Të jesh gjyshja e një aktori të humorit nuk është përherë e lehtë. Shpeshherë mund të biesh 'pre' dhe e situatave të pazakonshme.

Teksa ai gjendej në Korçë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj ka lexuar në media se është ndarë nga jeta gjyshja e tij.

Ky lajm nuk është aspak i vërtetë dhe Bes Kallaku ka bërë një reagim të ashpër ndaj të gjithëve që përdorën emrin e Ijes (gjyshes së tij).

Po ç’janë këto lajme mor aman, se na terrorizuan familjen”. “ǒjanë këto portale, si mund t’i lejojnë? A ju qit Zoti faret ishalla. Kur të llojnë edhe këta tjerat pastaj: ‘Shpërthen Bes Kallaku” (sic.), ka shkruar aktori në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2017, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori