Njoftoi shtatzaninë e dytë, Almeda tregon shqetësimet
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Ata publikuan disa foto të ëmbla në rrjete sociale, duke shkruar: "Po vjen bebi numër dy. Mezi po presim të të takojmë!"

Së fundmi, Almeda ka biseduar me ndjekësit rreth shtatzënisë së dytë. Ajo ka treguar se ndryshe nga e para, kur ishte në pritje të Efehanit, në këtë shtatzëni nuk ndihet shumë mirë dhe i flihet gjumë tërë kohës.

Nisur nga kjo, bukuroshja shqiptare është shprehur se shumë ndjekës janë të bindur se ajo do të bëhet nënë e një vajze.

Shtuar më 29/11/2020, ora 22:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori