Njihuni me super motrën e Emina Cunmulajt (FOTO LAJM)

Pëlqej
​Ajo është shqiptarja më e njohur dhe një nga emrat që ka pushtuar kopertinat e revistave botërore.Emina Cunmulaj është duke jetuar momentet më të lumtura në jetën e saj.

Po shtohen anëtaret e familjes së saj. Pasi solli në jetë vajzën e parë Ellia Farian, tashmë Emina është në pritje të ëmbël sërish. Ajo nuk ka zbuluar ende gjininë e bebes, por nuk i kursen kursesi të ndajë momente nga mët ë bukura me fansat e saj.

Këto ditë në shtëpinë e saj ka qenë një vizitore speciale. Pikërisht motra e Eminës. Nga çastet që kanë ndarë së bashku kanë zbuluar se jaën shumë të lidhur ame njëra tjetrën.

Ato kanë një ngjashmëri të madhe mes tyre, por ndajnë profesione krejt të ndryshme. Motra e Eminës nuk ka lidhje me modelingun. Ajo i është përkushtuar menaxhimit shkruan ekspress.

Emina gjithmonë ka qenë mjaft e dedikuar për familjen e saj dhe asnjëherë nuk e ka mohuar origjinën shqiptare.
Shtuar më 17/12/2017, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori