Ajo shkrin akujt! Njihni prezantuesen e motit më s*ksi në botë (FOTO LAJM)

Yanet Garcia gëzon reputacionin si "vajza më e nxehtë e motit" në botë. Dhe këtë javë, ylli meksikan i Instagram tregoi pse është mbretëresha ndër prezantueset televizive të motit, teksa “çmendi” fansat me një postim shumë “hot” me bikini.

Yanet ndjeu menjëherë dashurinë e fansave, pasi fotoja e “bombës” meksikane, u komentua gjerësisht me shumë prej tyre që i kujtuan se është “prezantuesja më seksi e motit”.

Në një përpjekje për të kënaqur shikuesit, 27-vjeçarja rregullisht i argëton ata me foto përvëluese ku rrallë herë i lë vend imagjinatës, pasi format e saj ekspozohen më së miri. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori