Njihuni me nënën e këngëtareve Libohova, ka zë të mbrekullueshëm (VIDEO)

😁😁😁😁😁😁#mami #moodoftheday

A post shared by Eranda Libohova (@erandalibohova) on

Pëlqej
Karriera e tyre e admirueshme ka bërë që Irma dhe Eranda Libohova, të jenë të pazëvendësueshme në muzikën shqiptare.

Por deri më dje, shumë pak e dinin që talentin e tyre e kanë të trashëguar nga e ëma.

Eranda Libohova vendosi që të bënte për herë të parë një duet me nënën e saj të moshuar dhe gjithçka shkoi me sukses.

Ajo publikoi një video në profilin në “Instagram”, ku shihet nëna e saj duke kënduar një këngë popullore.

Pavarësisht moshës, veshi për muzikën dhe zëri i saj nuk i kanë ikur. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2018, ora 09:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori