Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO)
Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë.

Mirëpo, nuk iu ka shkuar mirë me të gjitha femrat, pasi kjo bukuroshe i ka refuzuar ata. Ajo quhet Ana Kabashi. Ndiqni në video se çfarë ka treguar ajo për Express Rozë./Albeu.com/


Shtuar më 16/10/2016, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori