Njësoj si në videon intime, kur shoqërohej Jonida me Florin?
Një video intime mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit sapo "mori dhenë".

Por misteri është koha kur Jonida dhe Flori kanë patur një lidhje të mundshme.

Jonida Maliqi përveçse këngëtare ka vite që është kthyer në një ndër blogeret më të famshme shqiptare.

Nisur nga kjo dihet qartë që këngëtarja nuk mund të ketë shumë dalje me të njëjtën veshje.

Në videon me Florin, Jonida mban veshur një fustan veror me viza me të cilin ka foto edhe në Instagram në datën 19 korrik të vitit 2018">2018, shkruan Albeu.com.

Dhe sipas matematikës, romanca e Florit dhe Jonidës ka qenë gjatë verës së 2018">2018, por nuk dihet sa ka zgjatur dhe asgjë nuk është akoma e konfirmuar./albeu.comShtuar më 25/12/2019, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori