Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM)

Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.

Është Alesia Bami e cila ka pozuar vetëm pak më parë me bikini në Instagram, ku përveçse mjaft tërheqëse bie në sy një tjetër detaj.

Rrobat e plazhit të bukuroshes i kemi parë dhe më parë te veshura nga Alesia e më pas edhe nga Kejvina.

Gjithashtu edhe modelja nuk ka të sharë në badin e Guess, por pasi të shihni fotogalerinë e mësipërme vendoseni ju se kujt nga vajzat i rri më bukur./albeu.com.
Shtuar më 04/09/2020, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori